Перейти до вмісту

Мануальний терапевт Київ відгуки

Відгуки

Мануальний терапевт Київ відгуки

Почуйте відгуки задоволених клієнтів, які переконалися в якості та вартості моїх послуг.

Прекрасна людина та реабілітолог!
Лина ЗубаньЛина Зубань
18:02 20 Mar 24
Олександр один з найкращих мануальних терапевтів, яких мені довелося зустріти в Києві. Він уважний, тактовний і працює не «за шаблоном», а з кожним пацієнтом індивідуально. Думаю саме тому, такий підхід і дає хороші результати. У мене сидяча робота + сколіоз, тому я відвідую Олександра раз на тиждень, вже близько 4 місяців. Результатом задоволена - зникли болі в спині і загалом покращилося самопочуття.
Я звернулася до Олександра із болями у попереку, і він зробив диво. Він не лише майстерно працює з м'язами та нервовою системою, але і проявляє увагу до кожної деталі. Його підхід індивідуальний: він уважно вислуховує ваші проблеми та потреби, і пристосовує процедури відповідно. Після кожного сеансу я відчувала помітне полегшення і покращення. Я надзвичайно вдячна за його роботу і рекомендую його кожному, хто шукає досвідченого фахівця з високим рівнем професіоналізму та уваги до клієнта.
Потрапила за рекомендацією на консультацію, мануальну терапію та масаж до доктора Олександра, я була приємно вражена його професіоналізмом, вмінням чітко пояснювати і, головне, остаточним ефектом терапії. Після курсу відчуваю себе абсолютно ""новою"". Рекомендую!
Після першого ж сеансу я відчула себе набагато краще (спочатку сильно боліла поясниця). Після кількох процедур осанка стала краще, а болі зовсім пройшли. Під час масажу я відчувала, як проробляться всі м'язи спини - якби була можливість, ходила би раз чи два на тиждень ради цього відчуття легкості і розслабленості.
Регулярно ходжу на масаж до Олександра - раз на тиждень. У мене сидяча робота, і ще три рази на тиждень тренування з тенісу. Масаж допомагає мені відновитися, а Олександр додає комплекс вправ, які можна виконувати вдома, і може консультувати як невролог.
Прийшла до Олександра за рекомендацією. Це дійсно дуже компетентний спеціаліст. Після сеансу самопочуття значно поліпшилося. Однозначно рекомендую!!! Це саме та людина, яка вбереже вас від скитання від "спеціаліста" до "спеціаліста". Порадував не лише результат, але й сам процес взаємодії із лікарем: легка та невимушена обстановка, привітний та теплий прийом.
Yana GuyvanYana Guyvan
13:05 16 Dec 21
Я у захопленні від консультації і масажу, які отримала в Олександра. Він майстер своєї справи, з задоволенням приходжу на масаж на постійній основі, мені, як офісному працівнику, це дуже покращує життя і спина радіє:)
Ivan ChernetskiyIvan Chernetskiy
16:37 07 Jun 21
Давно маю проблеми зі спиною. Займався самостійно, відвідував один центр реабілітації та пару докторів. Хоча і робив щось, але не сильно допомагало. Одного разу зайшов в інтернет. І прийшов сюди. Зустрів мене хороший молодий чоловік. Ну і на першому занятті багато чого розказав. Після першого масажу було відчуття легкості, що мене сильно потішило. Небагато масажів мав, але ж перший раз відчув ефект. Зараз уже 6 заняття минуло. Після четвертого масажу почав виконувати вправи назначені ним. І на сьогоднішній день спина стала значно рівнішою. Тому я дуже вдячний йому і рекомендую його усім... До речі, він хороший співрозмовник 🙂
Відсутність активного повсякденного життя, сидяча робота та болі у спині змусили мене шукати масажиста з класичного масажу неподалік від місцязнаходження. Пошуки привели мене на цей сайт і я, почитавши відгуки, вирішила спробувати. Інтуіція мене не підвела.Олександр справжній професіонал, має багаторічний досвід та знання, оскільки навчається на останньому курсі медінституту. Працює чітко, професійно і дуже акуратно, пояснюючі свої дії і роз'яснюючи суть моїх проблем. Здається, що його руки відчувають кожен м'яз, кожну мою больову точку і приводить його до потрібного тонусу. Залишилося бажання повернутися знову...
Без вагань - 10/10 - однозначно рекомендую Олександра в першу чергу як професіонала своєї справи - позитивний ефект від масажу очевидний вже після декількох сеансів. Сподобався індивідуальний підхід, діагностика, власне самі масажі (застосування різноманітних технік за необхідністю, роз'яснення щодо певних проблем та/або ньюансів протягом сеансу, поради щодо вправ на дому), відчувається прагнення допомогти, а не просто відпрацювати час. Як приємний бонус, цікавий співрозмовник і просто хороша людина 🙂
js_loader
YOURSPINE
Всі права захищені | Лікар Бойко Олександр
Всі права захищені | Лікар Бойко Олександр